Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.nlu.edu.ua//jspui/handle/123456789/19470
Название: Нормативне поле сучасності
Авторы: Невельська-Гордєєва, О.П.
Ключевые слова: нормативне поле
правове поле
правовий простір
правова реальність
законодавче поле
судова логіка
regulatory field
legal field
legal space
legal reality
legislative field
judicial logic
Дата публикации: 2020
Издательство: НЮУ ім. Ярослава Мудрого
Библиографическое описание: Невельська-Гордєєва О. П. Нормативне поле сучасності / Невельська-Гордєєва Олена Петрівна // Теорія та практика сучасної юриспруденції : матеріали XXIV Всеукраїнської науково-практичної конференції , м. Харків, НЮУ імені Ярослава Мудрого. 30 травня 2020 р. - Харків, 2020 . - С. 12-14.
Аннотация: З XХ століття в гуманітарних науках поширюється застосування терміну «поле». Фелікс Коєн першим вводить термін «поле» у судову логіку. Ф.Коен вводить в логіку матриці судових дебатів суб'єктивні інтерпретації, що дозволяє філософу підійти до цієї проблеми залежно від кута зору і контексту: кожний з громадян діє в ціннісно-напруженому полі, що надає форму і колір усьому тому, що ми бачимо. Поняття «правове поле» (як і «нормативне поле»), незважаючи на популярність, не є однозначно визначеним як в інших галузях науки, так і в юриспруденції. Уже сам факт наявності не одного, а множинності термінів (нормативне поле, законодавчо-нормативне поле, законодавчо-правове поле, міжнародне правове поле, внутрішнє правове поле, спільне нормативне поле, поле правого регулювання, законодавче поле, нормативний простір, правовий простір та ін.) свідчить не на користь відпрацьованості використовуваної термінології.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.nlu.edu.ua//jspui/handle/123456789/19470
Располагается в коллекциях:Тези, доповіді кафедри філософії

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Nevelska-Hordieieva_14-16.pdf188.57 kBAdobe PDFМиниатюра
Просмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.