Skip navigation
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/14801
Назва: Актуальні проблеми оподаткування роялті
Автори: Бондаренко, І.М.
Ключові слова: роялті
платник податків
пільга
нематеріальний актив
Дата публікації: 2014
Бібліографічний опис: Бондаренко І. М. Актуальні проблеми оподаткування роялті / І. М. Бондаренко // Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Серія: Право. – 2014. – № 1106, вип. 17. – С. 78–80.
Короткий огляд (реферат): Питання оподаткування операцій з використанням права інтелектуальної власності, зокрема роялті, набуває актуальності у зв’язку з поширенням використання останніх щодо здійснення господарської діяльності. На сьогодні технічно неможливо здійснювати господарську діяльність, вести бухгалтерський та фінансовий облік за відсутності програм та технологій, що охороняються правом інтелектуальної власності. Актуальним така тема стає і у зв’язку з прийняттям низки змін про надання пільг у Податковому кодексі України щодо оподаткування останніх. Автор досліджує колізійні питання оподаткування роялті як об’єкт оподаткування, як товар, нематеріальний актив як пасивний дохід та об’єкт податку на додану вартість як пільговий. При цьому визначає низку неузгодженостей та робить висновки з цих питань.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://nbuv.gov.ua/UJRN/VKhIPR_2014_1106_17_22
http://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/14801
Розташовується у зібраннях:Наукові статті кафедри фінансового права

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Bondarenko_78-80.pdf121,12 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.