Skip navigation
Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/14801
Название: Актуальні проблеми оподаткування роялті
Авторы: Бондаренко, І.М.
Ключевые слова: роялті
платник податків
пільга
нематеріальний актив
Дата публикации: 2014
Библиографическое описание: Бондаренко І. М. Актуальні проблеми оподаткування роялті / І. М. Бондаренко // Вісник Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Серія: Право. – 2014. – № 1106, вип. 17. – С. 78–80.
Краткий осмотр (реферат): Питання оподаткування операцій з використанням права інтелектуальної власності, зокрема роялті, набуває актуальності у зв’язку з поширенням використання останніх щодо здійснення господарської діяльності. На сьогодні технічно неможливо здійснювати господарську діяльність, вести бухгалтерський та фінансовий облік за відсутності програм та технологій, що охороняються правом інтелектуальної власності. Актуальним така тема стає і у зв’язку з прийняттям низки змін про надання пільг у Податковому кодексі України щодо оподаткування останніх. Автор досліджує колізійні питання оподаткування роялті як об’єкт оподаткування, як товар, нематеріальний актив як пасивний дохід та об’єкт податку на додану вартість як пільговий. При цьому визначає низку неузгодженостей та робить висновки з цих питань.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://nbuv.gov.ua/UJRN/VKhIPR_2014_1106_17_22
http://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/14801
Располагается в коллекциях:Наукові статті кафедри фінансового права

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Bondarenko_78-80.pdf121,12 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть
Показать полное описание ресурса Просмотр статистики


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.