Наукові статті кафедри кримінального права № 1 : [687] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 641 to 660 of 687
Issue DateTitleAuthor(s)
1981Специальный вид освобождения от уголовной ответственности, предусмотренный в ч.2. ст.222 УК УССРТихий, В.П.
1981К вопросу о месте действий по задержанию преступника в системе обстоятельств, исключающих уголовную ответственностьБаулин, Ю.В.
1980Об объекте незаконной порубки лесаГавриш, С.Б.
1980О дифференциации преступлений, предусмотренных в главе Х Особенной части УК УССРТихий, В.П.
1980Вопросы ответственности за коммерческое посредничество в судебной практикеТаций, В.Я.
1980Совершенствование норм об ответственности за уклонение от наказанияТютюгин, В.И.
2010К 85-летию Владимира Владимировича СташисаТацій, Василий
2010Відмежування незаконної лікувальної діяльності від інших злочинів проти життя і здоров'я особи, що вчиняються у сфері медичного обслуговуванняБайда, А.О.
2010Об'єкт незаконної трансплантаціїГринчак, С.В.
2010Суб'єктивна сторона незаконної трансплантаціїГринчак, С.В.
2009Суб'єкт незаконної трансплантаціїГринчак, С.В.
2009Визначення початкового моменту виникнення життя людини у світлі універсальності інформаційних відносин та інформаційного просторуРадутний, О.Е.
2009Питання звільнення від кримінальної відповідальності за сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх діяльностіГізімчук, С.В.; Зінов'єва, І.А.
2009Удосконалення механізму кримінальної відповідальності за злочини, вчинені в стані сильного душевного хвилюванняЗайцев, О.В.
2009Об'єкт суспільно небезпечних посягань на відносини, предметом яких виступають окремі види інформаціїРадутний, О.Е.
2001Проблеми становлення і розвитку українського конституціоналізмуТацій, В.Я.; Тодика, Ю.М.
1982Пределы причинения вреда преступнику при его задержанииБаулин, Ю.В.
2012Юридичний склад найманства та його особливості в системі злочинів проти миру та безпеки людстваМохончук, С.
2012Кримінальний кодекс України як якісно-кількісна система (системно-функціональний підхід)Демидова, Л.
2009Щодо кваліфікуючих ознак зараження вірусом імунодефіциту людини чи іншої невиліковної інфекційної хворобиМихайлов, В.Є.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 641 to 660 of 687