Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.nlu.edu.ua//jspui/handle/123456789/15378
Назва: Участь громадськості у запобіганні корупційним злочинам в Україні
Інші назви: Участие общественности в предупреждении коррупционных преступлений в Украине
Public participation in the prevention of corruption crimes in Ukraine
Автори: Білецький, А.В.
Ключові слова: громадськість
запобігання корупційним злочинам
міжнародні стандарти антикорупції
адвокасі кампанії громадськості
громадський контроль
система суб’єктів запобігання корупційним злочинам
корупційні злочини у приватному секторі
Дата публікації: 2018
Бібліографічний опис: Білецький А. В. Участь громадськості у запобіганні корупційним злочинам в Україні : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / А. В. Білецький ; кер. роботи Б. М. Головкін ; Нац. юрид. ун-т ім. Ярослава Мудрого. – Харків, 2018. – 20 с.
Короткий огляд (реферат): Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.08 «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право». – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Міністерство освіти і науки України, Харків, 2018. Дисертація присвячена визначенню шляхів посилення функціональної спроможності громадськості у сфері протидії корупції та розробці рекомендацій стосовно заходів запобігання корупційним злочинам. Аналізуються роботи вчених різних часів щодо ролі громадськості у запобіганні корупційним злочинам. Надано визначення громадськості як суб’єкта запобігання корупційним злочинам, з’ясовані її основні права, функції, завдання та мету діяльності. На підставі аналізу кількісних та якісних показників встановлені тенденції поширення корупційних злочинів у державі. Досліджено основні результати діяльності громадськості в запобіганні корупційним злочинам в Україні в 2016 році. Розглянуто міжнародний аспект залучення громадськості до заходів запобігання корупційним злочинам. Сформовано низку заходів, за допомогою яких громадськість здатна брати участь в антикорупційній реформі в країні, взаємодіяти з іншими суб'єктами запобігання корупційним злочинам, протидіяти корупційним правопорушенням у приватній сфері, здійснювати контроль за діяльністю спеціалізованих суб’єктів запобігання корупційним злочинам.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/15378
Розташовується у зібраннях:12.00.08 – Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Biletskyi_2018.pdf226.51 kBAdobe PDFЕскіз
Переглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.