Skip navigation
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/6992
Назва: Господарсько-правове забезпечення державних закупівель у сфері охорони здоров’я: теоретичні та практичні аспекти
Автори: Олефір, А.О.
Ключові слова: державні закупівлі
конкурсні торги
дисфункції правового механізму державних закупівель
охорона здоров'я
замовники
планування
кваліфікаційний відбір учасників
оцінювання пропозицій конкурсних торгів
государственные закупки
конкурсные торги
дисфункции правового механизма государственных закупок
здравоохранение
заказчики
планирование
квалификационный отбор участников
оценивание предложений конкурсных торгов
public procurement
tenders
dysfunction legal arrangement of public procurement
health protection
customers
planning
qualification of participants
evaluation of tender offers
Дата публікації: 2012
Бібліографічний опис: Олефір А. О. Господарсько-правове забезпечення державних закупівель у сфері охорони здоров’я: теоретичні та практичні аспекти : монографія / А. О. Олефір. − Харків : Юрайт, 2012. − 456 с.
Короткий огляд (реферат): Монографію підготовлено на кафедрі господарського права Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» і присвячено основним проблемам господарсько-правового забезпечення державних закупівель у сфері охорони здоров’я в Україні. Розглядаються ключові питання господарсько-правової характеристики закупівель, особливості ринкового обігу предмета закупівель, правовий статус замовників і комітетів з конкурсних торгів, публічні інтереси та елементи механізму державного регулювання закупівель в охороні здоров’я. З урахуванням міжнародного досвіду правового регулювання, розроблено практичні рекомендації щодо вдосконалення чинних і запровадження на практиці нових правових засобів для забезпечення максимальної корисності при використанні методів державного регулювання економіки. У монографії наведено не тільки цікаві емпіричні дані, але й сформульовано нові, корисні з практичного та теоретичного погляду висновки, подано методологічні підходи і теоретично обґрунтувано досліджувану проблему, що неодмінно стане джерелом нових ідей для науковців. Розраховано на широке коло читачів: науковців, викладачів, аспірантів, студентів, юристів-практиків, підприємців, членів комітетів з конкурсних торгів, державних службовців, які уповноважені на виконання функцій нагляду та контролю за дотриманням законності під час організації та проведення процедур закупівель. Праця буде корисною й іншим особам, які цікавляться проблемами державних закупівель і господарсько-правового забезпечення функціонування системи охорони здоров’я в Україні.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/6992
ISBN: 978-966–2740–11–0
Розташовується у зібраннях:Монографії кафедри господарського права

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Olefir_2012_mon.pdf1,88 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.