Skip navigation
Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/6916
Назва: Множинність злочинів: поняття, види, призначення покарання
Автори: Тютюгін, В.І.
Зінченко, І.О.
Ключові слова: множественность преступлений
назначение наказания по нескольким приговорам
совокупность преступлений
повторность в уголовном праве
повторность преступлений
рецидив преступлений
назначение наказаний за совокупностью преступлений
призначення покарання за кількома вироками
сукупність злочинів
повторності в кримінальному праві
повторність злочинів
рецидив злочинів
призначення покарань за сукупністю злочинів
Дата публікації: 2008
Бібліографічний опис: Зінченко І. О. Множинність злочинів: поняття, види, призначення покарання : монографія / І. О. Зінченко, В. І. Тютюгін. - Х. : ФІНН, 2008. - 336 с.
Короткий огляд (реферат): У монографії на основі приписів чинного кримінального законодавства, вивчення спеціальної літератури і матеріалів судової практики розглядається широке коло теоретичних і практичних питань, пов'язаних із характеристикою кримінально-правового інституту множинності злочинів. Аналізуються види одиничних злочинів як структурних елементів множинності; досліджуються ознаки множинності злочинів та її види; характеризуються правові наслідки множинності злочинів; розглядаються питання її кваліфікації та відмежування від складних одиничних злочинів. Значна увага приділяється в роботі проблемі караності множинності злочинів, яка досліджується шляхом аналізу приписів закону, наукової літератури і матеріалів судової практики з питань призначення покарання за сукупністю злочинів та сукупністю вироків. В окремому розділі монографії наводяться матеріали судової практики, в яких вирішувалися питання кваліфікації та призначення покарання при множинності злочинів; дасться перелік збірок судової практики, у яких містяться її матеріали з кримінальних справ. Робота розрахована на суддів, працівників прокуратури, юстиції, органів внутрішніх справ, науковців, викладачів, аспірантів та студентів юридичних навчальних закладів. Корисною вона буде і для всіх тих, хто цікавиться питаннями кримінального права та практикою його застосування.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/6916
ISBN: 966-8030-04-4
Розташовується у зібраннях:Монографії кафедри кримінального права № 1

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Tytygin_Zinchenko_mon_2008.pdf2,08 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити
Показати повний опис матеріалу Перегляд статистики


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.