Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.nlu.edu.ua//jspui/handle/123456789/19755
Название: State regulation of sustainable development of rural areas in the system of food security of Ukraine
Авторы: Fedchyshyn, D.
Ignatenko, I.
Chyryk, A.
Danilik, D.
Ключевые слова: rural areas
sustainable development
food security
state regulation of rural areas development
strategy for sustainable development of rural areas
agricultural sector
agricultural products
agricultural products
agricultural production
сільські райони
сталий розвиток
продовольча безпека
державне регулювання розвитку сільських територій
стратегія сталого розвитку сільських територій
аграрний сектор
сільськогосподарська продукція
сільськогосподарське виробництво
Дата публикации: 2023
Издательство: НЮУ ім. Ярослава Мудрого
Библиографическое описание: State regulation of sustainable development of rural areas in the system of food security of Ukraine / D. Fedchyshyn, I. Ignatenko, A. Chyryk, D. Danilik // Visions for Sustainability. – 2023. – Vol. 20. 7731. – P. 1–23. – URL: https://ojs.unito.it/index.php/visions/article/view/7731 (дата звернення: 14.08.2023).
Аннотация: Анотація. На сьогодні питання сталого розвитку сільських територій є одним із найважливіших напрямків наукових досліджень. Актуальність проблеми, що розглядається, полягає в тому, що економічно стабільне та соціально розвинене село є запорукою стабільності, незалежності та продовольчої безпеки держави. Тому вектор їх розвитку має бути пріоритетним напрямом державної політики. Питанням сталого розвитку сільських територій наразі приділяється пильна увага не лише в Україні, а й у всьому світі. Сталий розвиток території передбачає підвищення ефективності розміщених на ній виробництв, підвищення рівня життя населення, наявність на території розвиненої інфраструктури, а також вирішення житлових проблем населення, зниження рівня безробіття тощо. Проте сучасні умови сільської місцевості перешкоджають формуванню соціально-економічних передумов для цього процесу. Як наслідок, можна констатувати відсутність механізму, що забезпечує сталий соціально-економічний розвиток сільської місцевості. Це потребує негайних кардинальних змін у політиці розвитку сільських територій України для підвищення їх стійкості. Метою даної статті є виявлення факторів, що впливають на функціонування та розвиток сільських територій в Україні, та системних проблем, що стримують їх розвиток. Акцентовано увагу на формуванні ефективних та дієвих механізмів сприяння сталому розвитку сільських територій, а також розробці концептуальної моделі сталого розвитку сільських територій. Також необхідно визначити пріоритетні напрями державної політики на період до 2035 року у сфері сталого розвитку сільських територій.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.nlu.edu.ua//jspui/handle/123456789/19755
Располагается в коллекциях:Наукові статті кафедри земельного та аграрного права

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Ignatenko_1–23.pdf653.53 kBAdobe PDFМиниатюра
Просмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.