Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://dspace.nlu.edu.ua//jspui/handle/123456789/19160
Назва: Україна і Європейський Союз: шлях до сталого розвитку
Ключові слова: Украина
Европейский Союз (ЕС)
Україна
Європейський Союз (ЄС)
евроинтеграция Украины
євроінтеграція України
наукові конференції
научные конференции
ассоциация Украина
асоціація Україна
Дата публікації: 2021
Видавець: Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого
Бібліографічний опис: Україна і Європейський Союз: шлях до сталого розвитку : зб. наук. ст. за матеріалами V Всеукр. наук. практ. конф. з європ. права (м. Харків, 12 листоп. 2021 р.) / Нац. юрид. ун-т ім. Ярослава Мудрого, НДІ держ. буд-ва та місц. самоврядування НАПрН України, НДІ прав. забезпечення інновац. розвитку НАПрН України ; редкол.: Д. В. Лученко, І. В. Яковюк [та ін.]. – Харків, 2021. – 280 с.
Короткий огляд (реферат): У збірнику подається стислий виклад доповідей та повідомлень науковців, викладачів та студентів освітніх і наукових закладів на V всеукраїнській науково-практичній конференції «Україна і Європейський союз: шлях до сталого розвитку», яка була організована і проведена в м. Харків Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого, факультетом міжнародних відносин львівського національного юридичного університету імені Івана Франка НДІ державного будівництва та місцевого самоврядування та НДІ правового забезпечення інноваційного розвитку з нагоди всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку. Для науковців, аспірантів, студентів, тих, хто цікавиться проблемами європейської інтеграції.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/19160
ISSN: 2311-9012
Розташовується у зібраннях:Збірники наукових праць кафедри права Європейського Союзу

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
SB_Evrointegraciy_2021.pdf1.83 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.