Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.nlu.edu.ua//jspui/handle/123456789/20334
Название: Вплив на інноваційну активність щодо суб’єктів господарського використання природних ресурсів
Авторы: Шаповалова, О.
Ключевые слова: стимулювання інноваційної активності
екологічно невиснажливе господарювання
нефінансова звітність підприємств
публічно-правовий режим
господарсько-правове забезпечення
використання природних ресурсів
суб’єкти господарювання
environmental, social and governance indicators (ESG)
business entities
stimulation of innovation activity
environmentally sustainable management
non-financial reporting of enterprises
public law regime
economic and legal support
use of natural resources
Дата публикации: 2023
Издательство: НЮУ ім. Ярослава Мудрого
Библиографическое описание: Шаповалова О. Вплив на інноваційну активність щодо суб’єктів господарського використання природних ресурсів / О. Шаповалова // Право та інновації. – 2023. – № 1. – С. 132–137. - DOI: https://doi.org/10.37772/2518-1718-2023-1(41)-19.
Аннотация: Стаття присвячена дослідженню проблеми актуальності прояву інноваційної активності у залежності від наявності соціальної складової у підходах до обрання об’єкта/суб’єкта інвестування. Викладено результати вивчення досвіду правового забезпечення зростання економіки підприємств у способи, що є екологічно невиснажливими. Звітування про екологічно невиснажливі способи зростання економіки підприємств стає інформаційнокомунікативним інструментом для прояву ініціативи щодо інноваційної активності (запровадження новітніх технологій господарювання). Стан вивчення проблем правового забезпечення зростання економіки підприємств у способи, що є екологічно невиснажливими, характеризується вкрай низьким рівнем розробки понятійного підходу до тлумачення знань про синергічний ефект від взаємодії основних напрямів економічної, правової та екологічної політики України. Обґрунтовано два актуальні питання при розв’язанні проблеми впливу на інноваційну активність щодо суб’єктів господарського використання природних ресурсів: (1) обрання нетипового стимулу для прояву ініціативи інноваційної активності із зовні, а саме – орієнтація на її прояв у залежності від наявності соціальної складової у підходах до обрання об’єкта/суб’єкта інвестування; (2) визначення методології вибору критеріїв для гармонізації українського законодавства про використання природних ресурсів суб’єктів господарювання. Окреслено перспективи дослідження впливу на інноваційну активність щодо суб’єктів господарського використання природних ресурсів, а саме – конкретизація публічно-правового режиму таких об’єктів, як ґрунт, надра, вода та ін., внаслідок детального розмежування реалізації суверенітету України над територіально-господарськими системами.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://doi.org/10.37772/2518-1718-2023-1(41)-19
https://dspace.nlu.edu.ua//jspui/handle/123456789/20334
Располагается в коллекциях:Наукові статті НДІ ПЗІР

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Shapovalova_132–137.pdf225.9 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.