Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: https://dspace.nlu.edu.ua//jspui/handle/123456789/17399
Название: Звільнення від відбування покарання вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років
Авторы: Плахотник, Ганна Василівна
Ключевые слова: звільнення від покарання
передумова звільнення від покарання
підстава звільнення від покарання
умова звільнення від покарання
порядок звільнення від покарання
кримінально-правові наслідки звільнення від покарання
вагітність
народження дитини
exemption from punishment
premise of exemption from punishment
basis for exemption from punishment
condition for exemption from punishment
procedure for exemption from punishment
criminal legal consequences of exemption from punishment
pregnancy
birth of a child
Дата публикации: 2019
Библиографическое описание: Плахотник Г. В. Звільнення від відбування покарання вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років : автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.08 / Г. В. Плахотник ; наук. кер. Ю. А. Пономаренко ; Нац. юрид. ун-т ім. Ярослава Мудрого. – Харків, 2019. – 20 с.
Аннотация: Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальністю 12.00.08 «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право». – Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Міністерство освіти і науки України. – Харків, 2019. Дисертація присвячена комплексному вивченню наукових, законодавчих та правозастосовних питань звільнення від відбування покарання вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років. Зокрема, в роботі обґрунтовано дослідження цього окремо взятого виду звільнення від відбування покарання через послідовний аналіз розвитку кримінально-правових відносин між державою та жінкою, що підлягає звільненню від покарання. Із його використанням було послідовно проаналізоване широке коло питань, що стосуються передумови, підстави, порядку, умов та кримінально-правових наслідків досліджуваного виду звільнення від відбування покарання. Зокрема, шляхом комплексного аналізу положень кримінального, кримінально-виконавчого та інших галузей законодавства України визначений зміст та обсяг кожної із названих характеристик цього виду звільнення. Окрім того, встановлено суперечності між визначенням передумов та підстав цього виду звільнення за кримінальним та кримінально-виконавчим законодавством; виявлено прогалини у законодавчому визначенні окремих його кримінально-правових наслідків; на підставі аналізу судової практики показані випадки неоднозначного застосування судами окремих положень законодавства. На підставі проведеного дослідження сформульовані пропозиції щодо вдосконалення ст. 83 КК України, окремих інших положень законодавства та практики їх застосування.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): https://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/17399
Располагается в коллекциях:12.00.08 – Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Plahotnik_2019.pdf281.39 kBAdobe PDFМиниатюра
Просмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.