Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/6916
Название: Множинність злочинів: поняття, види, призначення покарання
Авторы: Тютюгін, В.І.
Зінченко, І.О.
Ключевые слова: множественность преступлений
назначение наказания по нескольким приговорам
совокупность преступлений
повторность в уголовном праве
повторность преступлений
рецидив преступлений
назначение наказаний за совокупностью преступлений
призначення покарання за кількома вироками
сукупність злочинів
повторності в кримінальному праві
повторність злочинів
рецидив злочинів
призначення покарань за сукупністю злочинів
Дата публикации: 2008
Библиографическое описание: Зінченко І. О. Множинність злочинів: поняття, види, призначення покарання : монографія / І. О. Зінченко, В. І. Тютюгін. - Х. : ФІНН, 2008. - 336 с.
Аннотация: У монографії на основі приписів чинного кримінального законодавства, вивчення спеціальної літератури і матеріалів судової практики розглядається широке коло теоретичних і практичних питань, пов'язаних із характеристикою кримінально-правового інституту множинності злочинів. Аналізуються види одиничних злочинів як структурних елементів множинності; досліджуються ознаки множинності злочинів та її види; характеризуються правові наслідки множинності злочинів; розглядаються питання її кваліфікації та відмежування від складних одиничних злочинів. Значна увага приділяється в роботі проблемі караності множинності злочинів, яка досліджується шляхом аналізу приписів закону, наукової літератури і матеріалів судової практики з питань призначення покарання за сукупністю злочинів та сукупністю вироків. В окремому розділі монографії наводяться матеріали судової практики, в яких вирішувалися питання кваліфікації та призначення покарання при множинності злочинів; дасться перелік збірок судової практики, у яких містяться її матеріали з кримінальних справ. Робота розрахована на суддів, працівників прокуратури, юстиції, органів внутрішніх справ, науковців, викладачів, аспірантів та студентів юридичних навчальних закладів. Корисною вона буде і для всіх тих, хто цікавиться питаннями кримінального права та практикою його застосування.
URI: http://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/6916
ISBN: 966-8030-04-4
Располагается в коллекциях:Монографії кафедри кримінального права № 1

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Tytygin_Zinchenko_mon_2008.pdf132,62 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.