Skip navigation

Наукові статті кафедри екологічного права : [312] Главная страница коллекции Просмотр статистики

Просмотр
Подпишитесь на эту коллекцию, чтобы ежедневно получать уведомления по электронной почте о новых добавлениях RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Ресурсы коллекции (Сортировка по Даты сохранения в по убыванию порядке): 1 по 20 из 312
Дата выпускаНазваниеАвтор(ы)
2004Поняття та класифікація юридичних гарантій екологічних прав громадянЧеркашина, М.К.
2005Правова природа спільності юридичних гарантій при користуванні природними ресурсамиЧеркашина, М.К.
2016Деякі особливості правового регулювання використання рослинного світу для забезпечення потреб у технічній, лікарській, пряно-ароматичній і харчовій сировині з дикорослих рослинТуліна, Е.Є.
2017Особливості юридичної відповідальності за порушення законодавства у сфері використання рослинного світуТуліна, Е.Є.
2017Harmonization of Ukrainian Waste Treatment Laws with EU LegislationGetman, A.P.; Lozo, V.I.; Гетьман, А.П.; Лозо, В.І.
2015Підстави припинення правових відносин у сфері використання рослинного світуБлошенко, Е.Є.; Блошенко, Э.Е.; Bloshenko, E.E.
2015Визначення допоміжних суб’єктів правовідносин у сфері використання рослинного світуБлошенко, Е.Є.; Блошенко, Э.Е.; Bloshenko, E.E.
2015Юридичні ознаки рослинного світу як об’єкта екологічних правовідносин у сфері використанняБлошенко, Е.Є.; Блошенко, Э.Е.
2015Соотношение национального законодательства Украины об использовании растительного мира и иностранного законодательства в этой сфереБлошенко, Е.Є.; Блошенко, Э.Е.
2016Международные аспекты правового регулирования нормирования в сфере охраны атмосферного воздухаКопиця, Є.М.; Копица, Е.Н.; Kopytsia, Iе.M.
2015Історико-правові аспекти становлення та розвитку інституту нормування у галузі охорони атмосферного повітряКопиця, Є.М.; Копица, Е.Н.; Kopytsia, Iе.M.
2015Міжнародний досвід правового регулювання нормування якості атмосферного повітряКопиця, Є.М.; Копица, Е.Н.; Kopytsia, Iе.M.
2001Проблеми реалізації екологічного законодавства у сфері коопераціїГетьман, А.П.; Getman, A.P.
2016Имплементация законодательства об обращении с отходами ЕС в правовую систему УкраиныГетьман, А.П.; Лозо, В.И.; Getman, A.P.; Lozo, V.I.
2014Додаткові права приватних власників у відносинах з відчуження земельних ділянок для суспільних потреб та з мотивів суспільної необхідностіСуєтнов, Є.П.; Суетнов, Е.П.; Suetnov, E.P.
2013Законодавчий перелік суспільних потреб у відносинах з відчуження земельних ділянокСуєтнов, Є.П.; Суетнов, Е.П.; Suetnov, E.P.
2013Юридична природа угоди, що укладається під час викупу земельної ділянки та розміщеного на ній нерухомого майна для суспільних потребСуєтнов, Є.П.; Суетнов, Е.П.; Suetnov, E.P.
2014Земельна ділянка та розміщене на ній нерухоме майно як об’єкти відчуження для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідностіСуєтнов, Є.П.; Суетнов, Е.П.; Suetnov, E.P.
2014Суб’єктний склад правовідносин з відчуження земельних ділянок для суспільних потреб та з мотивів суспільної необхідностіСуєтнов, Є.П.; Суетнов, Е.П.; Suetnov, E.P.
2013Розвиток інституту вилучення земель для державних або громадських потреб у радянському земельному законодавствіСуєтнов, Є.П.; Суетнов, Е.П.; Suetnov, E.P.
Ресурсы коллекции (Сортировка по Даты сохранения в по убыванию порядке): 1 по 20 из 312