Впровадження практики відновного правосуддя у справах про розбещення неповнолітніх в Україні
Loading...
Date
Authors
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
видавець - Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Abstract
У тезах обгрунтовується необхідність впровадження в Україні відновного правосуддя у справах про розбещення неповнолітніх з метою спонукання злочинця до усвідомлення причин своєї злочинної поведінки та взяття на себе відповідальності за її наслідки, а також для подолання психологічної травми у жертви.
Description
В тезисах аргументируется необходимость внедрения в Украине программы восстановительного правосудия в делах про развращения несовершеннолетних с целью мотивирования преступника к осознанию причин своего преступного поведения и принятия на себя ответственности за последствия, а также для преодоления психологической травмы у жертвы.
Citation
Кулик К. Д. Впровадження практики відновного правосуддя у справах про розбещення неповнолітніх в Україні / К. Д. Кулик // Політика в сфері боротьби зі злочинністю : матеріали міжнар. наук.-практ., конф., Івано-Франківськ, 9–10 груд. 2016 р. – Івано-Франківськ, 2017. – С. 297–299.
