Skip navigation

Browsing by Author Соловйов, О.В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 10 of 10
Issue DateTitleAuthor(s)
2019Деякі аспекти кваліфікації нещасних випадків, які трапляються з працівниками під час прямування на роботу чи з роботиСоловйов, О.В.
2017Деякі аспекти правового статусу страхувальника у відносинах загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворюванняСоловйов, О.В.
2013Деякі питання відшкодування витрат на реабілітацію постраждалих від нещасних випадків на виробництвіСоловйов, О.В.
2012Особливості правового регулювання матеріального забезпечення осіб, які постраждали внаслідок нещасного випадку на виробництвіСоловйов, О.В.
2019Правове регулювання загальнообов'язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатностіСоловйов, О.В.
2016Світовий досвід соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворюванняСоловйов, О.В.
2016Фонд соціального страхування України як суб’єкт загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворюванняСоловйов, О.В.
2014Щодо допомоги з тимчасової непрацездатності у зв'язку з нещасним випадком на виробництві або професійним захворюваннямСоловйов, О.В.
2012Щодо кола осіб, які підлягають обов'язковому державному соціальному страхуванню від нещасних випадків на виробництві та професійних захворюваньСоловйов, О.В.
2017Щодо особливостей соціального страхування від нещасних випадків на виробництві деяких категорій застрахованих осібСоловйов, О.В.