Browsing by Author Романюк, С.М.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 36  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2015Advantages of distance foreign language programs in vocational training of students majoring in lawРоманюк, С.М.
2020Autonomous learning for improving listening comprehensionСорока, Н.М.; Романюк, С.М.
2017Вводные there и itРоманюк, С.М.; Зайцева, М.О.; Артеменко, Т.М.; Липко, І.П.
2018Деякі особливості формування іншомовної професійної компетенції у майбутніх юристівРоманюк, С.М.
2008Деякі проблеми оволодіння стратегіями посередництва у курсі іноземної мови за спеціальністю «Право»Романюк, С.М.; Малєєва, Т.Є.
2015Дистанційне навчання англійської мови у процесі професійної підготовки майбутніх юристів: стан та перспективиРоманюк, С.М.
2016Дистанційне навчання іноземної мови: порівняльний аналіз сучасних платформ та он-лайн сервісівРоманюк, С.М.
2004Завдання та навчальні тексти до практичних занять з англійської мови для студентів факультету підготовки юристів для МЗС України (1 курс, основна мова)Говорун, А.В.; Петухова, О.І.; Романюк, С.М.; Малєєва, Т.Є.; Лозбень, Т.С.
2004Завдання та навчальні тексти до практичних занять з англійської мови для студентів факультету підготовки юристів для МЗС України (2 курс, основна мова)Сорока, Н.А.; Романюк, С.М.; Щокіна, Т.М.; Демченко, Д.І.
2004Завдання та навчальні тексти до практичних занять з англійської мови для студентів факультету підготовки юристів для МЗС України (3 курс, основна мова)Петухова, О.І.; Романюк, С.М.; Сорока, Н.А.; Зайда, В.В.
2004Західна парадигма війни і миру останньої чверті ХХ століттяРоманюк, С.М.
2013Матеріали до практичних занять з навчальної дисципліни "Іноземна мова (англійська)" : (галузь знань 0304 "Право", освітньо-кваліф. рівень Бакалавр", напрям підгот. 6.030401 "Правознавство") для студ. I та II курсів заочної форми навчанняЛипко, І.П.; Лозбень, Т.С.; Малєєва, Т.Є.; Романюк, С.М.
2013Матеріали до практичних занять з навчальної дисципліни "Іноземна мова (німецька)" : (галузь знань 0304 "Право", освітньо-кваліф. рівень Бакалавр", напрям підгот. 6.030401 "Правознавство") для студ. I та II курсів заочної форми навчанняРоманюк, С.М.; Мараховська, І.Г.; Черкасова, Т.М.
2014Междисциплинарная интеграция как основа формирования поликультурной профессиональной компетентностиРоманюк, С.М.
2013Мовна підготовка фахівців за напрямом «Міжнародне право»Романюк, С.М.
2013Оптимизация самостоятельной работы по иностранному языку студентов заочной формы обученияРоманюк, С.М.; Малеева, Т.Е.
2015Поєднання інноваційних і традиційних технологій навчання української та іноземних мов як чинник забезпечення дієвості знаньРоманюк, С.М.
2008Програма навчальної дисципліни "Англійська мова" для студентів І-ІІІ курсів факультету підготовки юристів для МЗС УкраїниЛіпко, І.П.; Міщенко, В.Я.; Романюк, С.М.
2008Програма навчальної дисципліни "Практикум з іноземної мови" для студентів ІV-V курсів факультету підготовки юристів для МЗС УкраїниЛіпко, І.П.; Міщенко, В.Я.; Романюк, С.М.
2014Програма навчальної дисципліни "Теорія та практика перекладу" (Англійська мова) [Електронний ресурс] : (галузь знань 0302 "Міжнар. відносини", освітньо-кваліф. рівень "Бакалавр", напрям підгот. 6.030202 "Міжнар. право") для студ. III-IV к. денної форми навч.Зайцева, М.О.; Липко, І.П.; Романюк, С.М.