Browsing by Author Мараховська, І.Г.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 9 of 9
Issue DateTitleAuthor(s)
2004Завдання та навчальні тексти до практичних занять з німецької мови для студентів факультету підготовки юристів для МЗС України (1 курс, основна мова)Мараховська, І.Г.; Голубєва, К.І.; Черкасова, Т.М.
2004Завдання та навчальні тексти до практичних занять з німецької мови для студентів факультету підготовки юристів для МЗС України (2 курс, основна мова)Мараховська, І.Г.; Голубєва, К.І.
2004Завдання та навчальні тексти до практичних занять з німецької мови для студентів факультету підготовки юристів для МЗС України (3 курс, основна мова)Мараховська, І.Г.; Голубєва, К.І.
2006Завдання та навчальні тексти до практичних занять з німецької мови для студентів факультету підготовки юристів для МЗС України (ІІІ-V курси, друга мова)Мараховська, І.Г.; Голубєва, К.І.; Черкасова, Т.М.
2013Матеріали до практичних занять з навчальної дисципліни "Іноземна мова (німецька)" : (галузь знань 0304 "Право", освітньо-кваліф. рівень Бакалавр", напрям підгот. 6.030401 "Правознавство") для студ. I та II курсів заочної форми навчанняРоманюк, С.М.; Мараховська, І.Г.; Черкасова, Т.М.
2008Програма навчальної дисципліни "Німецька мова (друга мова)" для студентів III-V курсів факультету підготовки юристів для МЗС УкраїниСімонок, В.П.; Мараховська, І.Г.
2008Програма навчальної дисципліни "Німецька мова" для студентів І-ІІІ курсів факультету підготовки юристів для МЗС УкраїниЛіпко, І.П.; Міщенко, В.Я.; Мараховська, І.Г.
2012Програма навчальної дисципліни "Іноземна мова (німецька) : для студ. фак-ту підгот. юристів для МЗС України (галузь знань 0304 "Право", освітньо-кваліф. рівень "Бакалавр", напрям підгот. 6.030401 "Правознавство")Липко, І.П.; Романюк, С.М.; Мараховська, І.Г.
2012Програма навчальної дисципліни "Іноземна мова (німецька) за професійним спрямуванням" : для студ. фак-ту підгот. юристів для МЗС України (галузь знань 0304 "Право", освітньо-кваліф. рівень "Магістр", напрям підгот. 8.03040101 "Правознавство")Липко, І.П.; Романюк, С.М.; Зайцева, М.О.; Мараховська, І.Г.