Browsing by Author Мазниченко, Н.І.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 26  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2013Аналіз можливостей використання біометричних технологій при ідентифікації користувачів інформаційних комп'ютерних системМазниченко, Н.І.
2008Аналіз можливостей систем автоматичної ідентифікації клавіатурного почеркаМазниченко, Н.І.; Гвозденко, М.В.
2012Аналіз сучасних підходів в задачах ідентифікації користувачів інформаційних системІванов, В.Г.; Мазниченко, Н.І.
2013Аналіз сучасних підходів до ідентифікації користувачів інформаційних системМазниченко, Н.І.
2012Біометричні технології в задачах ідентифікації користувачів інформаційних системІванов, В.Г.; Кошева, Н.А.; Мазниченко, Н.І.
2012Біометричні технології в задачах ідентифікації користувачів інформаційних системІванов, В.Г.; Кошева, Н.А.; Мазниченко, Н.І.
2015Використання методів текстової стеганографії для захисту авторських прав в мережі InternetІванов, В.Г.; Кошева, Н.А.; Мазниченко, Н.І.
2013Динамічна ідентифікація користувачів інформаційних комп’ютерних системКошева, Н.А.; Мазниченко, Н.І.
2008Завдання до практичних занять з навчальної дисципліни "Основи інформатики та обчислювальної техніки"Іванов, В.Г.; Любарський, М.Г.; Ломоносов, Ю.В.; Гвозденко, М.В.; Кошева, Н.А.; Мазниченко, Н.І.
2016Захист інформаційних ресурсів комп’ютерних систем від несанкціонованого доступу на основі систем ідентифікаціїМазниченко, Н.І.
2015Захист інформації в системах електронного документообігу на основі систем ідентифікаціїКошева, Н.А.; Мазниченко, Н.І.
2014Захист інформації в системах електронного документообігу на основі систем ідентифікаціїМазниченко, Н.І.
2014Идентификация пользователей информационных компьютерных системМазниченко, Н.І.
2014Идентификация пользователей информационных компьютерных системМазниченко, Н.І.
2016Кодирование изображений на основе Фурье и вейвлет-преобразований в терминах jpeg-технологийІванов, В.Г.; Мазниченко, Н.І.
2016Комп’ютерний аналіз змісту електронних документівМазниченко, Н.І.
2012Навчально-методичний посібник для самостійної роботи та практичних занять з навчальної дисципліни "Основи інформатики та обчислювальної техніки" : галузь знань 0304 "Право", освітньо-кваліф. рівень "Бакалавр", напрям підгот. 6.030401 "Правознаство" (відповід. до вимог ECTS) : для студ I к.Іванов, В.Г.; Іванов, С.М.; Карасюк, В.В.; Кошева, Н.А.; Ломоносов, Ю.В.; Любарський, М.Г.; Гвозденко, М.В.; Мазниченко, Н.І.
2009Навчально-методичний посібник для самостійної роботи та практичних занять з навчальної дисципліни "Правова інформація та комп'ютерні технології в юридичній діяльності"Іванов, В.Г.; Іванов, С.М.; Карасюк, В.В.; Кошева, Н.А.; Любарський, М.Г.; Гвозденко, М.В.; Мазниченко, Н.І.
2013Навчально-методичний посібник для самостійної роботи та практичних занять з навчальної дисципліни "Правова інформація та комп'ютерні технології в юридичній діяльності" : (галузь знань 0304 "Право" для студ. денної форми навчанняІванов, В.Г.; Іванов, С.М.; Карасюк, В.В.; Комаров, В.В.; Кошева, Н.А.; Ломоносов, Ю.В.; Любарський, М.Г.; Гвозденко, М.В.; Мазниченко, Н.І.
2014Способи ідентифікації користувачів комп’ютерних системМазниченко, Н.І.; Кошева, Н.А.