Skip navigation

Browsing by Author Любченко, П.М.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 51  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2013Асоціації органів місцевого самоврядування - ефективний інструмент розвитку територіальних громадЛюбченко, П.М.
2009Взаємозалежність розвитку місцевого самоврядування і сім'ї в громадянському суспільствіЛюбченко, П.М.
2013Відкритість та гласність у сфері місцевого самоврядуванняЛюбченко, П.М.
2008Глобалізація як фактор розвитку громадянського суспільства в УкраїніЛюбченко, П.М.
2004Громадянська активність – основа розвитку місцевого самоврядування в УкраїніЛюбченко, П.М.
2003Громадянське суспільство: концептуальні особливості інтерпретаціїЛюбченко, П.М.
2017Добровільне об’єднання територіальних громад в УкраїніСерьогіна, С.Г.; Бодрова, І.І.; Любченко, П.М.; Болдирєв, С.В.; Лялюк, О.Ю.; Баранова, Л.М.; Печений, О.П.
2012Забезпечення дотримання прав та свобод людини і громадянина в Автономній Республіці КримЛюбченко, П.М.
2008Забезпечення права громадян на інформацію у сфері місцевого самоврядуванняЛюбченко, П.М.
2013Завдання для практичних занять та контрольних робіт з навчальної дисципліни "Державне будівництво і місцеве самоврядування в Україні" : (галузь знань 0304 "Право", освітньо-кваліф. рівень "Бакалавр", напрям підгот. 6.030401 "Правознавство") для студ. III курсу заоч. форми навч.Серьогіна, С.Г.; Любченко, П.М.; Лялюк, О.Ю.; Челомбітько, Л.В.; Бодрова, І.І.; Шеверєва, В.Є.
2005Завдання до практичних занять та контрольної роботи з навчальної д исципліни "Державне будівництво і місцеве самоврядування в Україні"Серьогіна, С.Г.; Любченко, П.М.; Челомбітько, Л.В.; Бодрова, І.І.; Болдирєв, С.В.; Соляннік, К.Є.
2013Завдання до практичних занять та контрольної роботи з навчальної дисципліни "Організація місцевого самоврядування в Україні" : (галузь знань 0304 "Право", освітньо-кваліф. рівень "Спеціаліст", напрям підгот. 8.03040101 "Правознавство") для студ. заочної форми навчанняСерьогіна, С.Г.; Любченко, П.М.; Бодрова, І.І.
2015Зарубіжний досвід організації контролю у сфері місцевого самоврядуванняЛюбченко, П.М.; Смоляр, О.А.
2010Засоби масової інформації як структурний елемент громадянського суспільства та їх вплив на місцеве самоврядуванняЛюбченко, П.М.
2005Конституційне регулювання статусу громад: порівняльний аналізЛюбченко, П.М.
2004Конституційно-правові проблеми визначення структури громадянського суспільстваЛюбченко, П.М.
2011Конституційні основи реформування місцевого самоврядування в УкраїніЛюбченко, П.М.
2013Місцеве самоврядування як фактор забезпечення стабільності конституційного ладу і форма реалізації народовладдя в УкраїніЛюбченко, П.М.
2007Навчально-методичний посібник для практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни "Державне будівництво і місцеве самоврядування в Україні" (Відповідно до вимог ECTS)Серьогіна, С.Г.; Любченко, П.М.; Бодрова, І.І.
2013Навчально-методичний посібник для практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни "Державне будівництво і місцеве самоврядування в Україні" : (галузь знань 0304 "Право", освітньо-кваліф. рівень "Бакалавр", напрям підгот. 6.030401 "Правознавство")Серьогіна, С.Г.; Любченко, П.М.; Бодрова, І.І.; Болдирєв, С.В.; Величко, В.О.; Стешенко, В.М.; Соляннік, К.Є.; Лялюк, О.Ю.; Челомбітько, Л.В.; Шеверєва, В.Є.; Петришина, М.О.; Фролов, О.О.