Browsing by Author Криворучко, О.В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 10 of 10
Issue DateTitleAuthor(s)
2013Деякі особливості Конституції 1929 р. (порівняльний аспект)Криворучко, О.В.
2003Методологічні основи періодизації історії держави і праваСтрахов, М.М.; Криворучко, О.В.
2013Навчально-методичний посібник з самостійної роботи студентів з історії держави і права зарубіжних країн : галузь знань 0304 "Право", освітньо-кваліф. рівень "Бакалавр", напрям підгот. 6.030401 "Правознавство" для студ. 1 курсу денних фак-тівКриворучко, О.В.
2013Перші заходи Великої Британії по створенню державного апарату у Британській ІндіїКриворучко, О.В.
2008Плани семінарських занять, тематика контрольних робіт та методичні поради до їх виконання з навчальної дисципліни "Історія держави і права зарубіжних країн"Криворучко, О.В.; Пирогова, С.І.; Власенко, С.І.; Скуратович, І.М.
2010Плани семінарських занять, тематика контрольних робіт та методичні поради до їх виконання з навчальної дисципліни "Історія держави і права зарубіжних країн"Пирогова, С.І.; Криворучко, О.В.; Власенко, С.І.
2012Плани семінарських занять, тематика контрольних робіт та методичні поради до їх виконання з навчальної дисципліни "Історія держави і права зарубіжних країн" : для студентів I курсу заоч. фак-туВласенко, С.І.; Киян, М.Ш.; Криворучко, О.В.; Пирогова, С.І.; Походзіло, Ю.М.; Скуратович, І.М.
2012Тематика курсових робіт з історії держави і права зарубіжних країн : (галузь знань 0304 "Право", освітньо-кваліф. рівень "Бакалавр", напрям підгот. 6.030401 "Правознавство") для студ. I курсу денних фак-тівВласенко, В.В.; Пирогова, С.І.; Криворучко, О.В.; Тихоненков, Д.А.; Киян, М.Ш.; Россіхін, В.В.
2011Індійська цивільна служба Ост-Індської компаніїКриворучко, О.В.
2007Історія держави і права зарубіжних країн у схемахВласенко, С.І.; Криворучко, О.В.; Лизогуб, В.А.; Россіхін, В.В.; Шевердін, М.М.; Шигаль, Д.А.