Skip navigation

Browsing by Author Гвозденко, М.В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 47  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2014HONEYPOT як засіб інформаційної безпекиГвозденко, М.В.
2014Study of information technologies as an element of competitiveness on the current labor market of UkraineGvozdenko, M.V.; Гвозденко, М.В.
2014Автоматизация лингвистической экспертизы электронных документовГвозденко, М.В.
2013Автоматизація лінгвістичної експертизи електронних документівГвозденко, М.В.; Карасюк, В.В.
2013Автоматизація лінгвістичної експертизи електронних документівГвозденко, М.В.
2014Автоматизовані системи встановлення автора електронних документівГвозденко, М.В.
2015Анализ методов сжатия изображений оцифрованного текстаИванов, В.Г.; Гвозденко, М.В.
2015Анализ методов сжатия изображений оцифрованного текстаИванов, В.Г.; Гвозденко, М.В.
2008Аналіз можливостей систем автоматичної ідентифікації клавіатурного почеркаМазниченко, Н.І.; Гвозденко, М.В.
2013Вивчення інформаційних технологій як спосіб підвищення конкурентоспроможності учня на сучасному ринку праці УкраїниГвозденко, М.В.
2012Деякі можливості формальних методів авторовідчеської експертизиІванов, В.Г.; Любарский, М.Г.; Гвозденко, М.В.
2013Завдання для практичних занять з навчальної дисципліни "Основи інформатики та обчислювальної техніки" : (галузь знань 0304 "Право", освітньо-кваліф. рівень "Бакалавр", напрям підгот. 6.030401 "Правознаство") для студ I к. заоч. форми навч.Іванов, В.Г.; Карасюк, В.В.; Гвозденко, М.В.
2008Завдання до практичних занять з навчальної дисципліни "Основи інформатики та обчислювальної техніки"Іванов, В.Г.; Любарський, М.Г.; Ломоносов, Ю.В.; Гвозденко, М.В.; Кошева, Н.А.; Мазниченко, Н.І.
2013Завдання до практичних занять з навчальної дисципліни "Інформаційні технології в судочинстві" : електронне видання : галузь знань 0304 "Право", освітньо-кваліф. рівень "Магістр", спец. 8.03040101 "Правознавство" для слухачів II курсу фак-ту підгот. проф. суддів заочної форми навч.Іванов, В.Г.; Карасюк, В.В.; Гвозденко, М.В.
2012Захист авторських прав і змісту цифрових данихІванов, В.Г.; Любарський, М.Г.; Кошева, Н.А.; Гвозденко, М.В.
2013Изучение информационных технологий как элемент конкурентоспособности на современном рынке трудаГвозденко, М.В.; Gvozdenko, M.V.
2006Комп’ютерні системи у нотаріальній та судовій діяльностіГвозденко, М.В.; Іванов, С.М.
2007Навчально-методичний посібник для самостійної роботи та практичних занять з навчальної дисципліни "Основи інформатики та обчислювальної техніки" (відповідно до вимог ECTS)Іванов, В.Г.; Карасюк, В.В.; Гвозденко, М.В.
2012Навчально-методичний посібник для самостійної роботи та практичних занять з навчальної дисципліни "Основи інформатики та обчислювальної техніки" : галузь знань 0304 "Право", освітньо-кваліф. рівень "Бакалавр", напрям підгот. 6.030401 "Правознаство" (відповід. до вимог ECTS) : для студ I к.Іванов, В.Г.; Іванов, С.М.; Карасюк, В.В.; Кошева, Н.А.; Ломоносов, Ю.В.; Любарський, М.Г.; Гвозденко, М.В.; Мазниченко, Н.І.
2009Навчально-методичний посібник для самостійної роботи та практичних занять з навчальної дисципліни "Правова інформація та комп'ютерні технології в юридичній діяльності"Іванов, В.Г.; Іванов, С.М.; Карасюк, В.В.; Кошева, Н.А.; Любарський, М.Г.; Гвозденко, М.В.; Мазниченко, Н.І.