Browsing by Author Буроменський, М.В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 31  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2013Аналітичний огляд проекту Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом і його державами-членами, з другої сторониБуроменський, М.В.; Анакіна, Т.М.; Стешенко, В.М.; Трагнюк, О.Я.; Яковюк, І.В.
1998Вплив міжнародного права на політичні режими державБуроменський, М.В.
1999Деякі особливості застосування в Україні міжнародних договорів про боротьбу з організованою злочинністюБуроменський, М.В.
2000Деякі питання боротьби з організованою злочинністю в США та окремих європейських країнахАфанасьєв, В.В.; Буроменський, М.В.; Шостко, О.Ю.; Чаричанський, О.О.; Зайда, В.В.
2003Деякі судження про поняття міжнародного кримінального праваБуроменський, М.В.
2013До питання про методологію дослідження проблем конституційного розвитку постсоціалістичних країн Східної Європи (на прикладі пострадянської доктрини)Буроменський, М.В.; Закоморна, К.О.
2010Есе про Європейський кодекс свободи й демократіїБуроменський, М.В.
2008Завдання до контрольних робіт з навчальної дисципліни "Міжнародне право" для студентів 4 курсу заочних факультетівБуроменський, М.В.; Щокін, Ю.В.; Трагнюк, О.Я.
1999Застосування міжнародно-правових норм про права людини у внутрішньому правопорядку УкраїниБуроменський, М.В.
2015Міжнародне право на тлі викликів ХХІ століттяБуроменський, М.В.
1997Міжнародно-правові стандарти внутрішньодержавної демократіїБуроменський, М.В.
2014Навчально-методичний посібник для самостійної роботи та практичних занять з навчальної дисципліни "Міжнародне право" : (галузь знань 0304 "Право", освітньо-кваліф. рівень "Бакалавр"", напрям підгот. 6.030401 "Правознавство") для студентів денної форми навч.Буроменський, М.В.; Сенаторова, О.В.; Стешенко, В.М.; Тарасов, О.В.; Щокін, Ю.В.
2008Навчально-методичний посібник для самостійної роботи та семінарських занять з навчальної дисципліни "Міжнародне право" (відповідно до вимог ESTC)Буроменський, М.В.; Тарасов, О.В.; Щокін, Ю.В.; Сенаторова, О.В.; Стешенко, В.М.
2011Навчально-методичний посібник для самостійної роботи та семінарських занять з навчальної дисципліни "Основи права Європейського Союзу"Буроменський, М.В.; Анакіна, Т.М.; Комарова, Т.В.; Стешенко, В.М.; Трагнюк, О.Я.
2009Новий словник з міжнародного праваБуроменський, М.В.; Сімонок, В.П.
2008Плани семінарських занять з навчальної дисципліни "Міжнародне право"Буроменський, М.В.; Мірошниченко, О.А.; Сенаторова, О.В.; Стешенко, В.М.
2008Програма навчальної дисципліни "Дипломатичне та консульське право"Буроменський, М.В.; Хорольський, Р.Б.; Мирошниченко, О.А.
2013Програма навчальної дисципліни "Дипломатичне та консульське право" : галузь знань 0304 "Право", освітньо-кваліф. рівень "Магістр", спец. 8.03040101 "Правознавство" для студ. VII фак-ту денної форми навч.Буроменський, М.В.; Сіваш, О.М.; Маринів, І.І.; Мірошниченко, О.А.
2008Програма навчальної дисципліни "Дипломатичний протокол"Буроменський, М.В.
2013Програма навчальної дисципліни "Дипломатичний протокол" : (галузь знань 0304 "Право", освітньо-кваліф. рівень "Магістр", спец. 8.03040101 "Правознавство") для студ. VII фак-ту денної форми навчанняБуроменський, М.В.; Кудас, І.Б.; Сіваш, О.М.