Browsing by Author Болдирєв, С.В.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 20 of 30  next >
Issue DateTitleAuthor(s)
2017Адаптація виборчого законодавства України до виборчого законодавства Європейського Союзу: стан, проблеми та перспективиСтешенко, Т.В.; Болдирєв, С.В.
2018Громадське обговорення як одна з стадій добровільного об’єднання територіальних громадБолдирєв, С.В.
2019Децентралізація державної влади як одна з умов побудови ефективної системи територіальної організації влади в УкраїніБолдирєв, С.В.; Цувіна, А.А.
2017Добровільне об’єднання територіальних громад в УкраїніСерьогіна, С.Г.; Бодрова, І.І.; Любченко, П.М.; Болдирєв, С.В.; Лялюк, О.Ю.; Баранова, Л.М.; Печений, О.П.
2016Еволюція територіальної організації влади в країнах Східної Європи (Польща, Чехія, Болгарія, Угорщина, Словенія)Стешенко, Т.В.; Болдирєв, С.В.
2005Завдання до практичних занять та контрольної роботи з навчальної д исципліни "Державне будівництво і місцеве самоврядування в Україні"Серьогіна, С.Г.; Любченко, П.М.; Челомбітько, Л.В.; Бодрова, І.І.; Болдирєв, С.В.; Соляннік, К.Є.
2006Конституційно-правові засади взаємодії державної влади і місцевого самоврядуванняБолдирєв, С.В.
2015Місце Верховної Ради України в системі органів державної владиБолдирєв, С.В.
2016Місце та роль місцевих державних адміністрацій в системі органів виконавчої влади в УкраїніБолдирєв, С.В.
2013Навчально-методичний посібник для практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни "Державне будівництво і місцеве самоврядування в Україні" : (галузь знань 0304 "Право", освітньо-кваліф. рівень "Бакалавр", напрям підгот. 6.030401 "Правознавство")Серьогіна, С.Г.; Любченко, П.М.; Бодрова, І.І.; Болдирєв, С.В.; Величко, В.О.; Стешенко, В.М.; Соляннік, К.Є.; Лялюк, О.Ю.; Челомбітько, Л.В.; Шеверєва, В.Є.; Петришина, М.О.; Фролов, О.О.
2013Навчально-методичний посібник для практичних занять та самостійної роботи з навчальної дисципліни "Нормопроектувальна техніка та державна реєстрація нормативно-правових актів" : (освітньо-кваліф. рівень "Магістр", напрям підгот. 8.03040101 "Правознавство")Серьогіна, С.Г.; Любченко, П.М.; Бодрова, І.І.; Болдирєв, С.В.; Лялюк, О.Ю.; Стешенко, Т.В.; Соляннік, К.Є.; Челомбітько, Л.В.; Петришина, М.О.; Фролов, О.О.
2019Об’єднання територіальних громад в механізмі децентралізації владиБолдирєв, С.В.; Чубарь, С.С.
2020Особливості проведення в 2020 році місцевих виборів за Виборчим кодексом України: загрози та небезпеки законодавчих новаційБолдирєв, С.В.; Чубарь, С.С.
2019Перспектива запровадження двопалатного парламенту в УкраїніБолдирєв, С.В.; Кузьменко, Б.С.
2016Питання взаємодії громадських об’єднань з органами державної влади та органами місцевого самоврядуванняБолдирєв, С.В.
2009Правові й організаційні проблеми проведення виборів до органів місцевого самоврядуванняБолдирєв, С.В.
2008Принцип судового захисту прав місцевого самоврядуванняБолдирєв, С.В.
2013Проблема обов'язковості використання органом конституційної юрисдикції України практики Європейського суду з прав людиниБолдирєв, С.В.
2014Проблеми ефективного функціонування інституту контрасигнації в УкраїніБолдирєв, С.В.
2007Проблеми правового регулювання взаємовідносин громадських організацій з органами місцевого самоврядуванняБолдирєв, С.В.