Browsing by Author Бережний, О.І.

Jump to: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
or enter first few letters:  
Showing results 1 to 16 of 16
Issue DateTitleAuthor(s)
2009Болонський процес - місток до ЄвропиБережний, О.І.
2011Значення обставин встановлених у вироку та ухвалі (постанові) суду про закриття кримінальної справи при вирішення інших кримінальних справБережний, О.І.
2016Значення обставин встановлених у вироку та ухвалі суду про закриття кримінального провадження при вирішенні інших кримінальних провадженьБережний, О.І.
2018Межі участі захисника у процесі доказуванняБережний, О.І.
2007Навчально-методичний посібник для самостійної роботи та практичних занять з навчальної дисципліни "Кримінальний процес" (відповідно до вимог ECTS)Грошевий, Ю.М.; Хоматов, Ю.В.; Бережний, О.І.
2011Особливості притягнення до кримінальної відповідальності окремих категорій осіб та доказування по таким справамБережний, О.І.
2015Особливості притягнення до кримінальної відповідальності окремих категорій осіб та доказування у таких кримінальних провадженняхБережний, О.І.
2011Особливості процесу формування внутрішнього переконання під час доказування на різних стадіях кримінального процесуБережний, О.І.
1998Преюдиції в кримінальному процесі - поняття, сутністьБережний, О.І.
2017Проблеми встановлення розміру та відшкодування шкоди, завданої злочином у кримінальному провадженніБережний, О.І.
2016Проблеми реалізації засади змагальності на досудовому розслідуванні під час оскарження дій чи бездіяльності слідчого або прокурора та розгляду скарги слідчим суддеюБережний, О.І.
2015Проблеми реалізації захисником своїх повноважень у кримінальному провадженні в процесі доказуванняБережний, О.І.
2010Співвідношення достовірності і ймовірності в процесі доказування по кримінальній справіБережний, О.І.
2009Співвідношення пізнання і доказування в процесі встановлення істини по кримінальній справіБережний, О.І.
2007Тематика курсових робіт з навчальної дисципліни "Кримінальний процес"Хоматов, Ю.В.; Бережний, О.І.; Богословська, Л.О.
2008Тематика курсових робіт з навчальної дисципліни "Кримінальний процес"Хоматов, Ю.В.; Богословська, Л.О.; Фінько, В.Д.; Вернидубов, І.В.; Іщенко, В.М.; Бережний, О.І.; Корчева, Т.В.; Фомін, С.Б.; Мірошников, І.Ю.; Тищенко, О.І.