Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/7003
Название: Одиничні злочини: поняття, види, кваліфікація
Авторы: Тютюгін, В.І.
Зінченко, І.О.
Ключевые слова: единичные преступления
квалификация преступлений
составные преступления
одиничні злочини
кваліфікація злочинів
складові злочину
Дата публикации: 2010
Библиографическое описание: Зінченко І. О. Одиничні злочини: поняття, види, кваліфікація : монографія / І. О. Зінченко, В. І. Тютюгін. – Харків : ФІНН, 2010. – 256 с.
Аннотация: У монографії на основі приписів чинного кримінального законодавства, вивчення спеціальної літератури і матеріалів судової практики розглядається широке коло теоретичних і практичних питань, пов'язаних із характеристикою одиничних злочинів. Аналізуються види одиничних починів як структурних елементів множинності; досліджуються їх ознаки; пропонується їх класифікація; розпишаються окремі питання їх кваліфікації. Значна увага в роботі приділяється аналізу приписів закону, наукової літератури та матеріалів судової практики. В окремих розділах монографії розглядаються питання про визначення обставин. що виключають одиничний злочин у структурі множинності злочинів, а також з'ясовується місце одиничного злочину в системі інституту множинності злочинів. Робота розрахована на суддів, працівників прокуратури, юстиції, органів внутрішніх справ, науковців, викладачів, аспірантів та студентів юридичних навчальних закладів. Корисною вона буде і для всіх тих, хто цікавиться питаннями кримінального права та практикою його застосування.
URI: http://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/7003
ISBN: 978-966-8030-47-5
Располагается в коллекциях:Монографії кафедри кримінального права № 1

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Tytygin_Zinchenko_mon_2010.pdf99,12 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.