Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/6421
Название: Сучасні інформаційні системи і технології : конспект лекцій
Авторы: Іванов, В.Г.
Іванов, С.М.
Карасюк, В.В.
Любарський, М.Г.
Кошева, Н.А.
Ломоносов, Ю.В.
Гвозденко, М.В.
Мазніченко, Н.І.
Ключевые слова: інформаційні системи
інформаційні технології
інформатика
операційні системи
захист інформації
информационные системы
информационные технологии
информатика
операционные системы
защита информации
Дата публикации: 2014
Издатель: Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого
Библиографическое описание: Сучасні інформаційні системи і технології : конспект лекцій / за заг. ред.: В. Г. Іванова, В. В Карасюка. – Х. : Нац. юрид. ун-т ім. Я. Мудрого, 2014. – 347 с.
Аннотация: Основна увага у конспекті лекцій приділена системному розгляду теоретичних і практичних питань створення і користування інформаційними системами. У відповідності до програми навчальної дисципліни «Сучасні інформаційні системи і технології» розглянуті проблеми інформатизації правової сфери, компоненти інформаційних систем, робота з програмними пакетами, що призначені для обробки різних видів інформації і експлуатації інформаційних систем. Автори орієнтуються на новітні версії програм: операційну систему Windows 7, програми пакета Microsoft Office 2010. Значна увага приділяється проблемам захисту інформації, використанню мережних технологій і перспективним напрямам розвитку інформаційних систем. Ці знання необхідні, тому що очевидним є тісний зв'язок професійної діяльності правознавця з формуванням і використанням електронної інформації. Книга адресована студентам і викладачам вищих навчальних закладів.
URI: http://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/6421
Располагается в коллекциях:Навчально-методичні посібники

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Konspekt_leksiy_95.pdf3,48 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.