Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/5937
Название: Насильницькі вимагання майна в Україні: кримінологічна характеристика, детермінація та запобігання
Авторы: Колодяжний, М.Г.
Голіна, В.В.
Ключевые слова: преступления против жизни и здоровья
криминологическая характеристика
личность преступника
насильственные формы вымогательства
детерминация преступлений
злочини проти життя та здоров’я
кримінологічна характеристика
особистість злочинця
насильницькі форми вимагання
детермінація злочинів
Дата публикации: 2010
Библиографическое описание: Колодяжний М. Г. Насильницькі вимагання майна в Україні: кримінологічна характеристика, детермінація та запобігання : монографія / М. Г. Колодяжний ; за ред. В. В. Голіни ; Акад. прав. наук України, Ін-т вивч. проблем злочинності. – Х. : Кроссроуд, 2010. – 288 с.
Аннотация: Монографія присвячена кримінологічним проблемам вимагань майна, поєднаних із фізичним насильством до потерпілого. На ґрунтовному емпіричному матеріалі наведено їх кримінологічну характеристику (рівень, структуру, динаміку, латентність, географію, ціну). Проаналізовано ознаки та властивості особи злочинця-вимагача та на основі комплексного критерію розроблено його типологію. Розглядається детермінація вимагання майна як негативного соціального явища і виділяється три групи детермінант: загальні, видові й специфічні. Наведено віктимологічну характеристику насильницьких вимагань майна та з'ясовано роль потерпілих при їх вчиненні. З огляду на специфіку вчинення цих злочинів запропоновано комплекс заходів їх запобігання на загальносоціальному та спеціально-кримінологічному рівнях. Для працівників правоохоронних органів, учених, аспірантів, здобувачів, студентів вищих юридичних вищих навчальних закладів та факультетів, а також широкого загалу читачів.
URI: http://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/5937
ISBN: 978-966-8759-78-9
Располагается в коллекциях:Монографії кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Kolodygnuy_2010.pdf1,23 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.