Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/390
Название: Конституційне право України
Авторы: Тодика, Ю.М.
Журавський, В.С.
Ключевые слова: конституційне право
Дата публикации: 2002
Издатель: Вид. Дім «Ін Юре»
Библиографическое описание: Конституційне право України : підручник / за ред.: Ю. М. Тодика, В. С. Журавський. - К. : Вид. Дім "Ін Юре", 2002. - 544 с.
Аннотация: У підручнику системно, з урахуванням сучасного стану конституційно-правового регулювання суспільних відносин в Україні, практики реалізації конституційного законодавства аналізуються питання теорії Конституції, основ конституційного ладу, прав, свобод і обов'язків людини і громадянина, конституційних засад громадянського суспільства, статусу політичних партій та громадських організацій, засобів масової інформації, організації і проведення виборів, всеукраїнського та місцевих референдумів, розкриваються конституційно-правовий статус Верховної Ради України, Президента, Кабінету Міністрів, Конституційного Суду, органів суду і прокуратури, місцевого самоврядування, територіальний устрій України, розглядається специфіка правового статусу Автономної Республіки Крим. Законодавчі та інші нормативно-правові акти в підручнику подані за станом на 1 вересня 2002 року. Для студентів, аспірантів і викладачів юридичних вузів і факультетів та інших навчальних закладів.
URI: http://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/390
ISBN: 966-8088-38-7
Располагается в коллекциях:Підручники

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
KONST_PRAVO_2002.pdf2,8 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.