Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/2075
Название: Самовдосконалення особистості у науковій рефлексії і реалізації біографічних проектів
Авторы: Єрахторіна, О.М.
Ключевые слова: самовдосконалення особистості
саморозвиток
самовиховання
наукова рефлексія
біографічні проекти
українське суспільство
Дата публикации: 2013
Издательство: видавництво Іванченка І. С.
Библиографическое описание: Єрахторіна О.М. Самовдосконалення особистості у науковій рефлексії і реалізації біографічних проектів : монографія / О.М. Єрахторіна. – Х. : Вид-во Іванченка І. С., 2013. – 215 с.
Краткий осмотр (реферат): Автор пропонує концептуальну схему самовдосконалення особистості як найвищої форми її усвідомленого саморозвитку, для чого акцентує увагу на розмежуванні змісту понять «саморозвиток», «самовдосконалення», «самовиховання»; на виявленні природи, сутності і змісту самовдосконалення особистості в індивідуальному та соціальному вимірах, визначенні його структурних складових та соціального призначення. Крім того, обґрунтовується значущість самовдосконалення як одного із духовно-моральних чинників суспільного розвитку на засадах солідаристської, групово-кооперативної гуманістичної парадигми цінностей. Аналізуються особливості практик самовдосконалення у соціально-просторових та часових вимірах, основні стратегії та моделі самовдосконалення особистості у сучасному українському суспільстві; аргументується реальна можливість і необхідність коректного соціального управління процесом самовдосконалення особистості як чинника людиновимірювальної соціальної політики. У монографії подається бібліографія з проблеми, що аналізується. Автор намагався зібрати всю літературу, опубліковану українською, російською та англійською мовами, де прямо чи опосередковано висвітлюється проблема самовдосконалення. Для науковців, викладачів, аспірантів та усіх тих, хто цікавиться проблемою самовдосконалення особистості.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/2075
ISBN: 978-617-7033-14-0
Располагается в коллекциях:Монографії кафедри культурології

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Eraxtorina_2013.pdf1,29 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.