Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

eNULAUIR >
Праці вчених кафедр >
Кафедра теорії держави і права >
Монографії кафедри теорії держави і права >

Please use this identifier to cite or link to this item: http://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/1855

Title: Стандарти надання соціальних послуг особам, які постраждали від насильством в сім'ї: міжнародний досвід та рекомендації для України
Authors: Христова, Г.О.
Keywords: соціальні послуги
стандарти
насильство в сім'ї
домашнє насильство
вчинення насильства в сім'ї
запобігання та протидія насильства в сім'ї
попередження насильства в сім'ї
Issue Date: 2011
Citation: Кочемировська О. О. Стандарти надання соціальних послуг особам, які постраждали від насильством в сім'ї: міжнародний досвід та рекомендації для України / [Кочемировська О. О., Христова Г. О. ; заг. ред. Павлиш С. О.]. – Київ ; Запоріжжя : Друкар. світ, 2011. – 228 с.
Abstract: Це дослідження розроблено в рамках реалізації «Програми рівних можливостей та прав жінок в Україні», проекту, який впроваджує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за підтримки Європейського Союзу. Думки, висновки та рекомендації належать авторам та не обов'язково відображають погляди ЄС, ПРООН чи інших організацій та закладів системи ООН. Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) є глобальною мережею ООН в галузі розвитку, організацією яка виступає за позитивні зміни та надає країнам доступ до джерел знань, досвіду та ресурсів задля допомоги людям в усьому світі будувати краще життя. Ми співпрацюємо з 166 країнами світу, допомагаючи їм знаходити власні шляхи розв’язання глобальних та національних проблем в галузі людського розвитку. Покращуючи свої власні можливості, вони мають змогу використовувати досвід та знання співробітників ПРООН та широкого кола наших партнерів. В Україні чотири головні сфери нашої діяльності в галузі розвитку зосереджуються на демократичному врядуванні; подоланні бідності, досягненні процвітання та українських Цілей розвитку тисячоліття; місцевому розвитку та гарантуванні безпечного середовища для людського розвитку; на енергетиці та навколишньому природному середовищі. В кожній з цих тематичних сфер ми забезпечуємо баланс між впровадженням заходів щодо розробки політико-правових документів, аналітично-дорадчою діяльністю, заходами з поліпшення спроможності наших національних партнерів та окремими пілотними проектами. ПРООН впроваджує свою діяльність в Україні з 1993 року.
URI: http://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/1855
ISBN: 978-966-2333-27-5
Appears in Collections:Монографії кафедри теорії держави і права

Files in This Item:

File Description SizeFormat
standarty_soc_poslug_2011.pdf997.43 kBAdobe PDFView/Open


This item is protected by original copyright

View Statistics

Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.

 

Valid XHTML 1.0! DSpace Software Copyright © 2002-2010  Duraspace - Feedback