Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/1851
Название: Народовладдя як основа демократичної держави
Авторы: Шипілов, Л.М.
Ключевые слова: теорія держави
принципи права
народовладдя
демократія
демократична держава
народ
влада
легітимація влади народом
Дата публикации: 2009
Издательство: видавництво "ФІНН"
Библиографическое описание: Шипілов Л. М. Народовладдя як основа демократичної держави : монографія / Л. М. Шипілов ; Нац. ун-т “Юрид. акад. України ім. Ярослава Мудрого”. – Х. : ФІНН, 2009. – 216 с.
Краткий осмотр (реферат): Монографія присвячена комплексному теоретичному дослідженню народовладдя як основи демократичної держави. Автор спробував сформувати сучасне наукове бачення теорії народовладдя, встановити її понятійно–категоріальний апарат. З цією метою з’ясовується місце народовладдя в системі принципів та ознак демократичної державності, аналізується зміст категорій народу та влади в межах інтегруючого поняття народовладдя. Було надано юридичне розуміння легітимації влади в якості процесу переходу народного суверенітету в державний. Також отримали свого розгляду функції та форми здійснення народовладдя, проаналізовано проблеми їх застосування в України, запропоновано низку практичних рекомендацій щодо вдосконалення механізму реалізації народовладдя в Україні. Книга адресована науковцям, викладачам, аспірантам та студентам юридичних вищих навчальних закладів, державним службовцям, політикам, а також усім кого цікавлять питання демократичної теорії та практики.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/1851
ISBN: 978-966-8030-30-7
Располагается в коллекциях:Монографії кафедри теорії держави і права

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
SHupilov_2009.pdf1,07 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.