Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/1850
Название: Принципи права у правозастосуванні: загальнотеоретична характеристика
Авторы: Уварова, О.О.
Ключевые слова: теорія права
принципи права
правозастосування
Дата публикации: 2012
Библиографическое описание: Уварова О. О. Принципи права у правозастосуванні: загальнотеоретична характеристика : Монографія / О. О. Уварова ; Нац. ун-т "Юрид. акад. України ім. Я. Мудрого". - Х. : Друкарня МАДРИД, 2012. - 196 с.
Краткий осмотр (реферат): Монографію присвячено розкриттю основних напрямів впливу принципів права на регулювання суспільних відносин у процесі правозастосування. Виявлено особливості підходів до визначення місця принципів права у правовому регулюванні з позицій природно-правового і позитивістського типів праворозуміння. Надано загальну характеристику принципів права через встановлення родової категорії для визначення їх поняття, розкрито процес формування принципів і норм права, встановлено співвідношення принципів і норм права, їх спільні та відмінні ознаки, здійснюваний ними взаємовплив і взаємодію в регулюванні суспільних відносин. Проаналізовано роль принципів права у процесі регулювання суспільних відносин у країнах різних правових сімей. Досліджено основні напрями впливу принципів права на процес правозастосування на стадії визначення юридичної основи вирішення справи та розкрито основні аспекти функціонального призначення принципів права у правовому регулюванні суспільних відносин. Визначено роль принципів права у судовій практиці України. Для фахівців із загальнотеоретичних і галузевих юридичних наук, аспірантів, студентів.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/1850
ISBN: 978-617-7050-00-0
Располагается в коллекциях:Монографії кафедри теорії держави і права

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Uvarova_2012.pdf2,89 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.