Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/1490
Название: Перегляд судових рішень в апеляційному та касаційному порядках
Авторы: Гусаров, К.В.
Ключевые слова: цивільний процес
перегляд судових рішень
цивільне судочинство
доступність правосуддя
апеляційне провадження
апеляційний розгляд
апеляція
касаційне оскарження
касаційне провадження
касація
Дата публикации: 2010
Издательство: видавництво "Право"
Библиографическое описание: Гусаров К. В. Перегляд судових рішень в апеляційному та касаційному порядках : монографія / К. В. Гусаров. - Х. : Право, 2010. - 352 с.
Краткий осмотр (реферат): У монографії досліджено проблеми апеляційного та касаційного проваджень цивільного судочинства. Подано теоретичні аспекти дослідження проблем перегляду судових рішень у цивільному судочинстві. Особлива увага приділяється перегляду судових рішень, що не набрали законної сили, судом апеляційної інстанції. Аналізуються також сучасний стан касаційного провадження по цивільних справах та проблеми, що виникають при касаційному розгляді. Практична спрямованість монографічного дослідження обумовила розгляд таких питань, як межі перегляду та моделі апеляції та касації, суб’єкти оскарження судових рішень, модернізація касаційного провадження тощо. У роботі сформульовано пропозиції щодо подальшого вдосконалення чинного законодавства України. Видання адресоване фахівцям у сферах судоустрою та цивільного процесу, викладачам, аспірантам та студентам юридичних вузів і факультетів, а також юристам-практикам. У монографії досліджено проблеми апеляційного та касаційного проваджень цивільного судочинства. Подано теоретичні аспекти дослідження проблем перегляду судових рішень у цивільному судочинстві. Особлива увага приділяється перегляду судових рішень, що не набрали законної сили, судом апеляційної інстанції. Аналізуються також сучасний стан касаційного провадження по цивільних справах та проблеми, що виникають при касаційному розгляді. Практична спрямованість монографічного дослідження обумовила розгляд таких питань, як межі перегляду та моделі апеляції та касації, суб'єкти оскарження судових рішень, модернізація касаційного провадження тощо. У роботі сформульовано пропозиції щодо подальшого вдосконалення чинного законодавства України. Видання адресоване фахівцям у сферах судоустрою та цивільного процесу, викладачам, аспірантам та студентам юридичних вузів і факультетів, а також юристам-практикам.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://dspace.nlu.edu.ua/handle/123456789/1490
ISBN: 978-966-458-187-2
Располагается в коллекциях:Монографії кафедри цивільного процесу

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Gusarov_2010.pdf1,93 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.