Skip navigation

Наукові статті кафедри кримінального права № 1 : [631] Collection home page

Browse
Subscribe to this collection to receive daily e-mail notification of new additions RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 631
Issue DateTitleAuthor(s)
2019Мораль і право для штучного інтелекту та цифрової людини: закони робототехніки та «проблема вагонетки»Радутний, О.Е.
2018Заохочувальні норми за державну зраду: зарубіжний досвідЗайцев, О.В.; Філіпенко, В.Р.
2018До питання звільнення від кримінальної відповідальності за державну зраду (ч. 2 ст. 111 КК України)Зайцев, О.В.; Філіпенко, В.Р.
2018Сравнительно-правовой анализ законодательного регулирования actio libera in causa в законодательствах зарубежных странЗайцев, А.В.; Вишневская, И.А.; Зайцев, О.В.; Вишневська, І.А.
2015Актуальні питання розвитку правової науки в УкраїніТацій, В.Я.; Петришин, О.В.
2017Вступне слово ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, академіка Василя ТаціяТацій, В.Я.
2018Вступне слово ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, академіка НАН України, доктора юридичних наук, професора Василя Яковича ТаціяТацій, В.Я.
2013Щодо визначення поняття та системи правоохоронних органів у Концепції внесення змін до Конституції України (концептуальні підходи) : доповідь Комісії Конституційної Асамблеї з питань правоохоронної діяльностіТацій, В.Я.
2013Концептуальні положення конституційно-правового регулювання статусу органів охорони правопорядку і прокуратуриТацій, В.Я.
2019Здобутки та небезпека інформаційних технологій у протидії злочинам, що пов’язані з незаконною міграцією та торгівлею людьмиРадутний, О.Е.
2018Додержання податкового законодавства як необхідна умова фінансового розвитку державиПопова, С.М.; Крайник, Г.С.; Попова, Л.М.; Єщук, О.М.
2014Концептуальная модель установления ответственности за преступления в законодательстве Украины (проект для обсуждения)Таций, В.Я.; Тютюгин, В.И.; Гродецкий, Ю.В.; Тацій, В.Я.; Гродецький, Ю.В.; Тютюгін, В.І.
2014Иные уголовно-правовые последствия совершения общественно опасного деянияБорисов, В.І.; Батиргареєва, В.С.; Борисов, B.И.; Батыргареева, В.С.; Borysov, V.I.; Batyrgareyeva, V.S.
2018Кримінально-правова охорона діяльності, пов’язаної з обігом криптовалют: від ілюзії до фактуРадутний, О.Е.
2016О возможности применения наказания в виде содержания военнослужащих в дисциплинарном батальоне к некоторым категориям лицВьюник, М.В.; В'юник, М.В.
2015Щодо питання доцільності збереження в системі покарань тримання в дисциплінарному батальйоні військовослужбовцівВ'юник, М.В.
2015Призначення спеціальних видів покарань: постановка проблемиВ'юник, М.В.
2014Щодо питання оптимізації системи кримінальних покараньВ'юник, М.В.
2014Спеціальні види покарань як засіб протидії корупціїВ'юник, М.В.
2014Щодо питання державної компенсації потерпілим від злочинівВ'юник, М.В.
Collection's Items (Sorted by Submit Date in Descending order): 1 to 20 of 631